سرویس های ما جهت ترید در صرافی‌ها و فارکس و برنامه نویسان پیاده سازی شده است. (شبکه های مجازی مسدود میباشد.)

خرید آی پی ایران

خرید آی پی ایران چه مزیتی برای شما خواهد داشت؟ آدرس های IP ایران به چه صورت هستند؟ از کجا می توان آی پی ایران را سفارش داد؟ در ادامه در نظر داریم به اطلاعات کامل در رابطه با این موضوع پرداخته و راهنمایی کامل در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

راهنمای خرید آی پی ایران

ایرانی هایی که خارج از کشورمان زندگی می کنند در برخی از مواقع نیازمند خرید آدرس های آی پی ایران هستند تا بتوانند به بسیاری از وب سایت های ایرانی دسترسی راحت داشته باشند. شما می توانید هم اکنون با مراجعه به وب سایت رسمی ما ثبت سفارش خود را برای خرید آی پی ایران تکمیل کنید. اطلاعات کامل در مورد هر یک از سرورهای موجود برای کشورهای مختلف به همراه مشخصات و اطلاعات آنها درج شده است. روش های مختلفی برای داشتن IP ایران است که مطمئن ترین آنها خرید سرور مجازی ایران می باشد. شما می توانید متناسب با بودجه ی خود اشتراک های مختلف را در اولویت قرار دهید. 

مزیت خرید آی پی ایران چیست؟

خرید آی پی ایران مزیت های زیادی دارد. شما می توانید بعد از خرید سرویس دلخواه، از آن در دستگاه های مختلف به راحتی استفاده کنید. این اکانت ها، سیستم عامل های مختلف را پوشش می دهند. دیگر به نگرانی های خود برای بازدید از وب سایت های ضروری ایرانی پایان دهید. 

بسیاری از سایت های داخل کشورمان بر اساس سیاست های داخلی محدودیت ویژه ای را بر روی برخی از سازمان ها در نظر دارند. در واقع بازدید از این سایت ها با آی پی های خارجی مسدود شده و این امر مشکلاتی را برای مسافران و دانشجویان خارج از کشور به وجود آورده است. وب سایت Safe Client، سرویس های امن و ساده ای را برای هموطنان خارج از کشورمان ارائه می دهد. شما می توانید به راحتی با خرید آی پی ایران، IP خود را به IP ایران تغییر دهید. در این صورت قادر خواهید بود بدون دغدغه به امور شخصی خود بپردازند. از انتخاب ما رضایت کامل را خواهید داشت.

انواع IP ایران

آدرس های ای پی ایران و البته هر کشور دیگری دارای انواع مختلفی هستند که مهمترین آنها شامل موارد زیر می باشد:

خرید آی پی ایران عمومی: آی پی ایران به صورت عمومی، قابل استفاده در خارج از شبکه کامپیوتری خانه و البته محل کار شما است. ISP ها یا ارائه دهنده های خدمات اینترنتی دارای تعداد زیادی آدرس های ای پی برای مشتریان خود هستند. بعد از ثبت سفارش نیز یک آدرس پابلیک به شما اختصاص می یابد.  آدرس IP عمومی به طور کلی دو نوع است: 

• آی پی ایران ثابت 

• آی پی متغیر 

خرید آی پی ایران خصوصی: خرید آی پی ایران از نوع خصوصی، یکی دیگر از گزینه های موجود است. IP خصوصی نیز به دو دسته ی زیر تقسیم می شود:

• آپی پی ایران اشتراکی 

• آی پی ایران اختصاصی 

دارندگان وب سایت ها برای میزبانی وب سایت خود در شبکه ی اینترنت نیازمند خرید آی پی ایران خصوصی هستند. 

دریافت خدمات آی پی ایران از سیف کلاینت

خرید آی پی ایران را برای شما عزیزان با سرورهای مختلف فعال کرده ایم. این سرورها با داشتن آی پی اختصاصی و ثابت دارای اینترنت پر قدرت نیز هستند. به همین دلیل می توان از مزیت آنها علاوه بر میزبانی سایت در نصب بازی های مختلف، ترید  و نرم افزارهای گوناگون استفاده کرد. هم اکنون می توانید به صورت آنلاین، سرور مورد نظر خود را خریداری کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال نیز تردد نکنید با ما از طریق شماره های موجود برای دریافت مشاوره ی تخصصی در تماس باشید. 

سوالات متداول در مورد خرید آی پی ایران

سوال : بعد از خرید آی پی ایران، آیا امکان استفاده از آن برای خدمات و سایت های بانکی فراهم خواهد بود؟

جواب : بله. خدمات هر یک از اشتراک ها به همراه اطلاعات آنها در سایت مان موجود است. می توانید متناسب با نیاز خود، بهترین گزینه را در اولویت قرار دهید. 

سوال : آی پی ایران چگونه کار می کند؟

جواب : خرید آی پی ایران  و استفاده از آن بسیار آسان می باشد. بعد از خرید اکانت مد نظر خود می توانید توسط پروتکل امن به سرور های ما متصل شوید. بعد از آن، آی پی  شما به آی پی ها موجود بر روی سرورهای ایران تغییر می کند. در این صورت می توانید به راحتی به وب سایت های دلخواه دسترسی داشته باشید. 

سوال : استفاده از آی پی ایران امن است؟ 

جواب : آی پی ایران با امنیت کامل در اختیار شما قرار می گیرد. بعد از اتصال، همه ی اطلاعات بین شما و سرورها رمز گذاری می شود. به همین دلیل است که استفاده از این سرورها در مقایسه با سایر روش موجود، توانسته است در اولویت بسیاری از کاربران قرار گیرد.