سرویس های ما جهت ترید در صرافی‌ها و فارکس و برنامه نویسان پیاده سازی شده است. (شبکه های مجازی مسدود میباشد.)

خرید آی پی ثابت

معمولاً زمانی که شما از آی پی اشتراکی IP استفاده می‌کنید، هزاران نفر در آن لحظه در حال استفاده از یک آی پی هستند و می‌توان گفت که آن آی پی دیگر قابلیت استفاده شدن برای حساب‌های سایت نظیر پی‌پل و بایننس را ندارد.

آی پی ثابت چیست؟

به آی پی که با هر بار اتصال به اینترنت تغییر نکند، آی پی ثابت گفته می‌شود. آی پی ثابت یا آی پی استاتیک را می‌توانید به منظورهای مختلفی استفاده کنید. حتی الان که در حال استفاده از اینترنت‌های داخل کشور هستید، می‌توانید با مراجعه به سرویس‌دهنده خود، سفارش آی پی ثابت دهید. پس از این، دیگر آی پی شما تغییر نکرده و یک آی پی ثابت خواهید داشت. آی پی ثابت را می‌توان برای دور زدن تحریم‌ها و حتی برای دسترسی به سایت‌های خارجی مسدود شده توسط ایران نیز استفاده کرد. دسترسی به سایت‌هایی که از داخل ایران مسدود شده، سخت نیست و هدف اصلی استفاده از آی پی ثابت، دسترسی به سایت‌هایی است که ایران را در لیست تحریم خود جای داده‌اند.

آی پی ثابت چیست و کاربرد آن چیست؟

گفتیم که هدف اصلی استفاده از آی پی ثابت، دسترسی به پلتفرم‌ها و سایت‌هایی است که اجازه دسترسی به آی پی ایرانی را نمی‌دهند. در این صورت می‌توانید از ابزارهای تغییر آی پی استفاده کنید. بازکردن چنین ابزارهایی زمانی خطرناک می‌شود که از پتلفرم‌های بزرگی مانند بایننس و پی پال استفاده کنید. چنین پلتفرم‌هایی برای تامین امنیت کاربران خود، به آی پی آنها حساس هستند و در صورتی که رنج آی پی کاربران تغییر کند، حساب کاربری آنها را مسدود می‌شود. ابزارهای تغییر آی پی نیز از آی پی‌های خارجی مختلفی برای دسترسی به سایت‌های مورد نظر شما استفاده می‌کنند.

خرید آی پی ثابت ترکیه

آی پی ثابت به آی پی‌هایی گفته می‌شود که تغییر نکنند. چنین آی پی‌هایی از طرف شرکت‌های سرویس دهنده اینترنت ارائه می‌شوند. آی پی استاتیک در مقابل آی پی داینامیک قرار دارد. در حال حاضر اگر از آی پی استاتیک استفاده نکرده باشید، به طور حتم از یک رنج آی پی داینامیک استفاده می‌‎کنید. اکثر سایت‌ها و پلتفرم‌ها مشکلی با آی پی داینامیک ندارند و به راحتی می‌توانید با هر دستگاهی به این سایت‌ها متصل شوید.

در چنین موقعی بهتر است از آی پی ثابت استفاده کنید. آی پی ثابت، مکان آی پی شما را به کشور مد نظرتان متصل کرده و از مسدود شدن اکانت شما جلوگیری می‌کند. البته آی پی ثابت کاربردهای دیگری نیز دارد؛ به طور مثال می‌توانید با خرید آی پی ثابت، با استفاده از برنامه‌های خاصی، توسط دیگر دستگاه‌ها به کامپیوتر خود متصل شوید. همچنین می‌توانید از کامپیوتر خود به عنوان یک سرور میزبانی استفاده کرده و سایت خود را روی آن اجرا کنید.

خرید آی پی ثابت مخصوص ترید

تریدرها جزو آن دسته افرادی هستند که بیشتر از بقیه به آی پی ثابت نیاز دارند. امکان خرید و فروش و معامله کردن توسط پلتفرم‌های داخلی نیز برای علاقه‌مندان به بازارهای بورس و ارزهای دیجیتال وجود دارد؛ اما رقابت اصلی در سایت‌های خارجی و معروف بورس یا ارزهای دیجیتال جریان دارد. برای این که طعم اصلی ترید کردن را بچشید، باید از پلتفرم‌های بزرگ خارجی استفاده کنید. ترید در این پلتفرم‌ها سود بسیار زیادی داشته و می‌توانید به این پلتفرم‌ها اعتماد کنید.

اکثر سایت‌های ترید ارزهای دیجیتال، مانند کوکوین، ایران را تحریم کرده‌اند. دسترسی به چنین سایت‌هایی برای ایرانیان امکان پذیر نیست. اگر موفق به ساخت اکانت شوید و در ادامه راه حتی برای مدت کوتاهی با آی پی ایران داخل حساب کاربری خود شوید، اکانت شما مسدود شده و تمام سرمایه شما از دست خواهد رفت. آی پی ثابت مخصوص ترید در چنین مواقعی کاربرد پیدا می‌کند و می‌توانید با یک آی پی ثابت از کشورهای مختلف دنیا به پلتفرم‌های ترید متصل شده و به ترید بپردازید.