سرویس های ما جهت ترید در صرافی‌ها و فارکس و برنامه نویسان پیاده سازی شده است. (شبکه های مجازی مسدود میباشد.)

خرید آی پی ثابت بایننس

استفاده از آیپی اشتراکی به هیچ وجه جهت فعالیت حرفه ای در ترید و بایننس توصیه نمی شود. راهکار اصولی استفاده از سرور آپی ثابت ترید بایننس است که در این سرویس شما یک سرور و با دسترسی کامل در کشور مد نظر خود اجاره می کنید و با استفاده از IP ثابت و اختصاصی این سرور با اینترنت پر سرعت دیتاسنتری به سایت هایی نظیر بایننس و … متصل می شوید. با استفاده از این روش شما به عنوان یک شهروند هلندی، فرانسوی، آلمانی، انگلیسی و یا هر کشوری که مد نظر داشته باشید شناسایی خواهید شد و binance نیز نمی تواند به هویت اصلی شما پی ببرد. در این روش آیپی شما در تمامی ساعات شبانه روز ثابت است و در دیدگاه بایننس شما یک شهروند خارجی هستید که از محل کار و یا خانه خود به سرور های بایننس متصل می شوید.

صرافی بایننس به کشورهای بسیاری اجازه ترید یا معامله در صرافی خود را نمی دهد. که بیشتر آن ها را کشورهای حوزه بالکان تشکیل می دهند. ایران هم به دلیل تحریم ها در این لیست قرار گرفته است. به همین دلیل برای انجام معامله در این وب سایت باید با IP کشورهایی به جز این کشورها از جمله ایران وارد سایت بایننس شد.

خرید آی پی ثابت انگلستان

مزایای سرویس آی پی ثابت برای بایننس

اتصال با ثبات و پایدار در تمامی ساعات شبانه روز

آیپی ثابت و اختصاصی و بدون تغییر

امنیت بالا در اتصال به سرور و سایت های صرافی آنلاین

عدوم وجود امکان در دسترسی بی اجازه به اطلاعات شما

اتصال از کشور مد نظر به صورت آیپی واقعی و به صورت یک شهروند تایع آن کشور

هویت و آیپی ایرانی شما در صورت بروز قطعی در اتصال نیز مشخص نخواهد شد

امکان نصب نرم افزار های ترید و انجام ترید اتوماتیک از سرور به صورت ۲۴ ساعته و بدون محدودیت

امکان اتصال به سرور از رایانه، لپ تاپ، گوشی موبایل هوشمند و انواع تبلت

به سادگی به آن از طریق سیستم عامل های مختلف نظیر ویندوز، لینوکس، اوبونتو، MAC، اندروید، IOS و … متصل شوید و کارهای خود را به عنوان یک شهروند آلمانی، هلندی، انگلیسی، فرانسوی و … بدون محدودیت به همراه اینترنت پر سرعت و همچنین با خرید آی پی ثابت بایننس انجام دهید.

چگونه آی پی ثابت بایننس را تهیه کنیم؟

برای آن که یک آی پی ثابت بایننس داشته باشید. باید یک سرور اشتراکی و یا اختصاصی برای خود تهیه کنید. بین این دو حالت سرورهای اشتراکی قیمت پایین تری دارند. البته باید در هنگام خرید و انتخاب آی پی ثابت بایننس علاوه بر ایران به دیگر کشورهایی که نمی توانند در این صرافی معامله کنند نیز توجه داشت.

برای این منظور شما میتوانید از قسمت سرور ip ثابت ترید نسبت به انتخاب سرویس و کشور مد نظر اقدام نمایید و سرور ip ثابت ترید خود را تهیه کنید.