سرویس های ما جهت ترید در صرافی‌ها و فارکس و برنامه نویسان پیاده سازی شده است. (شبکه های مجازی مسدود میباشد.)

خرید آی پی ثابت امارات

از آنجا که کشور ایران در حوزه‌های مختلف تجاری مورد تحریم قرار گرفته است، صرافی‌های آنلاین خارجی نیز دسترسی شهروندان ایرانی را محدود کرده‌اند. بنابراین در صورتی که با IP ایران وارد این صرافی‌ها شوید از فعالیت شما ممانعت به عمل آمده یا اکانت شما را به کلی مسدود می‌کنند. حتی ممکن است با بلوکه شدن سرمایه مواجه شوید. یکی از بهترین و امن‌ترین راهکارها برا پرهیز از چنین مشکلاتی استفاده از آی پی ثابت است. به عنوان مثال با خرید آی پی ثابت امارات آی پی آدرس شما تغییر می‌کند و صرافی شما را شامل تحریم نمی‌داند. با این کار امنیت معاملات شما افزایش می‌یابد و بدون نگرانی می‌توانید مبادلات خود را انجام دهید.

با خرید آی پی ثابت امارات آی پی آدرس شما تغییر می‌کند و صرافی شما را شامل تحریم نمی‌داند.

خرید آی پی ثابت امارات

آی پی ثابت امارات برای ترید چیست؟

آی پی ثابت یا استاتیک آدرسی است که در طول زمان تغییر نمی‌کند و ثابت می‌ماند. اینترنت معمولی بر اساس آی پی استاتیک است که با هر بار آنلاین شدن کاربر تغییر می‌کند. اما آی پی ثابت منحصر به فرد و غیر متغیر است. سرعت اینترنت و دسترسی نامحدودی که از طریق آی پی ثابت برقرار می‌شود گیمرها و تریدرها را به خود علاقه‌مند کرده است. از کاربردهای آی پی استاتیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
• فعالیت بدون محدودیت فریلنسرها
• دسترسی به تمام صرافی‌های آنلاین
• امکان انجام هرگونه معاملات ارزی
• سرعت بالا و پینگ ثابت برای انجام گیم‌های آنلاین
خرید آی پی ثابت یک راهکار بسیار کارآمد برای انجام معاملات بدون محدودیت است. با خرید آی پی ثابت در حقیقت یک کامپیوتر در کشوری ثانویه را اجاره می‌کنید. این کامپیوتر در واقع سروری است که برخلاف کشوری که در آن سکونت دارید به صرافی مورد نظر دسترسی کامل دارد. از این طریق می‌توانید بدون محدودیت به وب سایت تریدینگ مورد نظر به عنوان شهروندی غیر ایرانی متصل شده و معاملات خود را در امنیت کامل انجام دهید. از آنجا که آی پی به صورت منحصر به فرد به شما اختصاص می‌یابد، در تمام مدت یکسان است و تغییر نمی‌کند. در صورتی که وی پی ان‌ها مدام در حال تغییر هستند و صرافی‌ها شما را به عنوان تهدید شناسایی کرده و حساب شما را مسدود می‌کنند. با این تفاسیر مطمئن‌ترین راه برای انجام معاملات در امنیت کامل استفاده از آی پی استاتیک یا ثابت است.
 
با خرید آی پی ثابت امارات هر بار که به اینترنت متصل می‌شوید به عنوان یک شهروند اماراتی به سایت‌های صرافی وارد خواهید شد.

چرا خرید آی پی ثابت امارات؟

برای خرید آی پی ثابت باید بدانید که صرافی مورد نظرتان دسترسی چه کشورهایی را محدود کرده است. این کار به شما کمک می‌کند که آی پی کشور مناسب را انتخاب کنید. علاوه بر این کشوری که انتخاب می‌کنید هرچه فاصله‌ی بیشتری با ایران و کشوری که صرافی در آن قرار دارد داشته باشد موجب کاهش سرعت اینترنت شما می‌شود. خرید آی پی ثابت امارات از آنجا اهمیت می‌یابد که علاوه بر تامین دسترسی امن برای مبادلات از سرعت بسیار مناسبی برخوردار است. بیشتر افراد برای استفاده از سایت‌های ترید از سرورهای آلمان، آمریکا، انگلستان و... استفاده می‌کنند. از این رو تجمع آی پی‌های این کشورها موجب شده که صرافی‌های آنلاین حساسیت بیشتری به خرج دهند. بنابراین خرید آی پی ثابت امارات یا کشورهایی که کمتر جلب توجه می‌کنند می‌تواند بی دردسرتر باشد.

مزایای خرید آی پی ثابت امارات

مهم‌ترین مزیت خرید آی پی ثابت امارات را می‌توان روابط حسنه این کشور در عرصه جهانی دانست. کشور امارات به واسطه‌ی شهر دبی یکی از مراکز مهم تجاری در جهان است. از این رو اکثر سایت‌های ترید ارزهای دیجیتال، مانند بایننس و کوکوین نسبت به آی پی امارات حساسیت کمتری دارند. با این اوصاف با خرید آی پی ثابت امارات خیالتان از جانب هرگونه محدودیتی آسوده می‌شود. دیگر ویژگی آی پی امارات امنیت، سرعت و پایداری بسیار بالای آن است. همچنین سرورهای امارات بر روی پرتوکل‌های مختلف قابلیت کانفیگ دارند. به همین دلیل می‌توانند سرویس Kill Switch را نیز در اختیار کاربران قرار دهند. Kill Switch مکانیزمی است که در صورت قطع شدن ناگهانی اتصال آی پی ثابت، اینترنت شما را قطع می‌کند. 
برای خرید آی پی ثابت باید بدانید که صرافی مورد نظرتان دسترسی چه کشورهایی را محدود کرده است.

ضرورت خرید آی پی ثابت امارات برای ترید

تحریم‌های موجود و فیلترینگ دو عاملی هستند که بیش از هر چیز دیگری کاربران ایرانی را آزار می‌دهند. افرادی که کسب و کارشان وابسته به اینترنت است، فریلنسرها، محققان و دانشجویانی که برای انجام تحقیقاتشان نیاز به اینترنت دارند و حتی گیمرها برای انجام بازی‌های آنلاین با محدودیت‌های فراوانی روبرو هستند. از این رو مناسب‌ترین راه کار خرید آی پی ثابت امارات است که علاوه بر تثبیت آدرس آی پی، امنیت، دسترسی کامل و سرعت اینترنت بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار می‌دهد. با خرید آی پی ثابت امارات هر بار که به اینترنت متصل می‌شوید به عنوان یک شهروند اماراتی به سایت‌های صرافی وارد خواهید شد. از این رو هیچ گونه محدودیتی برای انجام معاملات ارزهای دیجیتال، مانند بایننس و کوکوین که برای کاربران ایرانی محدود شده اند، نخواهید داشت.