سرویس های ما جهت ترید در صرافی‌ها و فارکس و برنامه نویسان پیاده سازی شده است. (شبکه های مجازی مسدود میباشد.)

خرید آی پی ثابت ترید

سرویس آی پی ثابت ترید با هدف رفع مشکلی که پیش تر در آی پی اشتراکی اشاره شد، به همراه امنیت و سرعت بالاتر، معمولا در قالب یک سرور مجازی و یا اختصاصی بسته به نیاز های کاربر با یک یا چند آی پی ثابت از کشور مد نظر کاربر، در اختیار کاربران قرار داده می شود. به این آی پی به صورت اختصاصی و انحصاری تنها یک شخص و یا یک شرکت دسترسی خواهد داشت و شخص دیگری امکان استفاده از آن را نخواهد داشت. لذا امنیت و سرعت در این سرویس بسیار بالا و احتمال بروز مشکل و یا نوسان سرعت در آن در حد صفر درصد می باشد. این سرویس ها معمولا نیاز به مجوز های خاص داشته و هزینه های بالایی دارند به صورتی که برای کاربران معمولی کاربردی ندارد. بهترین گزینه در این مورد نیز سرور مجازی بایننس توشن است که هزینه مناسب تری دارد و راه اندازی آن طی دقایقی انجام خواهد شد.

خرید آی پی ثابت ترید برای داشتن تریدینگ امن در پلتفرم های بین المللی ضروری است. در صورت استفاده از آی پی های متغیر به احتمال قوی با بلاک شدن حساب کاربری تان مواجه خواهید شد. این امر به معنای از دست رفتن موجودی کیف پول ِشما در آن پلتفرم ها و بر باد رفتن تمام تلاش هایتان است. 

خرید آی پی ثابت (Static IP) برای دسترسی به پلتفرم های معاملاتی مانند بایننس و کوکوین ضروری است. از آنجایی که این سایت ها کاربران ایرانی را تحریم کرده اند، تنها به واسطه‌ی آی پی ثابت می توان به خدمات شان دسترسی پیدا کرد. تریدر هایی که به محیط آنلاین، امن و پایدار برای ترید نیاز دارند به طور خاص به خرید آی پی ثابت نیاز دارند.

خرید آی پی ثابت آلمان

مزایای آی پی ثابت ترید

پس از اتصال به سرور کشور مد نظر و تغییر آی پی ایرانی شما، هویت ایرانی شما به هویت یک شهروند از کشور ی که به آن متصل شده اید تغییر خواهد کرد. برای مثال اگر به آی پی ثابت ترید هلند متصل شوید، پس از اتصال به هر سایتی که وارد شوید، شما را به عنوان یک شهروند هلندی شناسایی کرده که این مورد حتی با وارد شدن به سایت گوگل و نمایش سایت به زبان هلندی قابل تشخیص خواهد بود. با استفاده از این سرویس، هویت ایرانی شما کاملا مخفی خواهد ماند و شما می تواند مانند شهروند یکی از کشور های اروپایی بدون محدودیت به کسب و کار خود بپردازید. در ادامه به صورت تیتر وار و خلاصه تعدادی از مزیت های اصلی این سرویس ها را اشاره خواهیم کرد:

امنیت بالا در اتصال به سایت ها

بهره مندی از سرعت بالا

رفع تمام محدودیت ها برای کاربران ایرانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

قابلیت اتصال از کامپیوتر و لپ تاپ

قابلیت اتصال از موبایل هوشمند

امکان اتصال از سیستم عامل های مختلف اندروید، ویندوز و لینوکس

تفاوت آی پی ثابت اختصاصی ترید با اشتراکی

در حالت کلی آی پی های ثابت مستقل از کشوری که ارائه دهنده آن ها ست در همه زمینه به دو صورت اشتراکی و اختصاصی ارائه می شوند. تفاوت این دو در تعداد کاربران متصل شده، کیفیت سرور های میزبان و نوع کاربری آن هاست. در ادامه به بررسی کامل تر این موارد خواهیم پرداخت. البته لازم بع ذکر است که استفاده از سرویس های تغییر آی پی برای کار در بازار های بین المللی و کریپتو کارنسی به هیچ وجه توصیه نمی شود و لازم است در این موارد از سرور مجازی بایننس و ترید استفاده نمایید.

لزوم استفاده از آی پی ترید برای کاربران ایرانی

در بسیاری از پلتفرم ها قانونی وجود دارد که به معامله گران توصیه می کند از آی پی های ثابت استفاده کنند. این کار باعث افزایش میزان شفافیت و پاسخگویی سریع‌تر به مشکلات کاربران می شود. برای کاربران ایرانی که معمولا از وی پی ان برای تغییر آدرس آی پی یا امنیت بیشتر استفاده می کنند، داشتن آی پی ثابت می تواند کمک کند تا اتصالات خود را به اینترنت تحت کنترل درآورند. استفاده از آی پی ثابت برای ترید، آنالیز سوابق داده های کاربران ایرانی را آسان تر خواهد کرد، زیرا تمامی فعالیت های تجاری با یک شناسه ثابت انجام خواهد شد. این کار می تواند برای آنالیز عملکرد کاربران ایرانی بسیار مفید باشد.

مزایای خرید آی پی ثابت ترید

• ثبات و قابلیت اطمینان زیاد: یک آدرس آی پی ثابت، اتصال دائم و پایدار به پلتفرم تریدینگ و صرافی ها را فراهم می کند. این شرایط به شما اجازه می دهد تا فعالیت های معاملاتی تان به خاطر تغییر مکرر آدرس آی پی یا نوسانات موجود در شبکه مختل نشود.

• امنیت: خرید آی پی ثابت ترید به شما اجازه می دهد دسترسی به پلتفرم معاملاتی خود را به آدرس های آی پی خاص محدود کنید. در نتیجه خطر دسترسی غیر مجاز و حملات سایبری را کاهش خواهید داد.

• کاهش خطر لاک اوت: برخی از پلتفرم های تریدینگ تدابیر امنیتی خاصی را برای کنترل کاربران شان در نظر گرفته اند. برخی از آنها در صورت شناسایی چندین مرتبه ورود به سیستم از آدرس های آی پی متفاوت طی مدت زمان بسیار کوتاه، حساب شما را به صورت موقت قفل می کنند. استفاده از آی پی ثابت می تواند به جلوگیری از پیش آمد چنین حالتی کمک کند.

• داشتن عملکرد ثابت: برخی از استراتژی های معاملاتی نیاز به زمان بندی و اجرای دقیق دارند. یک آدرس آی پی ثابت می تواند به اجرای یکنواخت تر و قابل اطمینان تر معاملات تان کمک کند، زیرا در مقایسه با آدرس های آی پی دینامیک (یا پویا) با مشکلات کمتر و تاخیر های زمانی نزدیک به صفر مواجه خواهید شد.

• عیب یابی سریعتر: اگر در پلتفرم های تریدینگ یا صرافی های آنلاین مشکلات فنی پیدا کنید، داشتن آی پی ثابت تشخیص و رفع مشکلات را برای پشتیبان فنی پلتفرم آسان تر می کند. شما با ارسال پیام به بخش پشتیبانی می توانید مشکل را گزارش دهید. آنها می توانند آی پی‌تان را به راحتی شناسایی کنند و به صورت هدفمند به شما کمک نمایند.

• دسترسی از راه دور: اگر در حین سفر یا کار از مکان های مختلف معامله خود را انجام می دهید، خرید آی پی ثابت ترید به شما کمک می کند که در هر مکانی با یک آی پی مشخص به حساب کاربری تان وارد شوید. بنابراین مشکلاتی نظیر بلاک شدن حساب کاربری تان را تجربه نخواهید کرد.

چگونه بفهمیم که به آی پی ثابت ترید نیاز داریم؟

قبل از تصمیم گیری برای استفاده از یک آدرس آی پی ثابت ترید، باید برخی فاکتورها را در نظر بگیرید. مثلا: نیازهای استراتژی معاملاتی خود را مد نظر قرار دهید. اقدامات و ملزومات امنیتی پلتفرم هایی که قصد استفاده از آنها را دارید بررسی کنید. ببینید که آیا داشتن آی پی ثابت برای استفاده از آنها ضروری است یا خیر. امنیت، ثبات و الزامات خاص فعالیت های تجاری خود را در اولویت قرار دهید.

پیشنهاد می کنیم برای خرید آی پی ثابت ترید، به صفحه اصلی SafeClient مراجعه کنید و سرور های مخصوص ترید را مشاهده کنید و با توجه به کشور مورد نیاز خود سرور مورد نظر را تهیه کنید.