سرویس های ما جهت ترید در صرافی‌ها و فارکس و برنامه نویسان پیاده سازی شده است. (شبکه های مجازی مسدود میباشد.)

خرید آی پی ثابت انگلستان

تحریم ها؛ مانعی برای دسترسی ایرانیان به سایت های ارز دیجیتال

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از اینترنت، روش های جدیدی برای سرمایه گذاری در بازارهای مختلف ایجاد شد. یکی از روش هایی که در سال های اخیر توانسته نظر تعداد زیادی از سرمایه گذاران را به خود جلب کند، سایت های ترید ارزهای دیجیتال می باشند. تنوع گسترده ارزهای دیجیتال و امکان خرید و فروش ارزها به صورت غیرحضوری، عمده دلایل محبوبیت و موفقیت این نوع سرمایه گذاری در بین عوام بوده است. اگر معامله ارزهای دیجیتال با دانش و آگاهی کامل نسبت به این ارزها انجام شود، بیشترین سود را برای سرمایه گذاران به دنبال خواهد داشت. 

البته معامله در این نوع سایت ها برای ایرانیان با کمی تغییر و تحول همراه بوده است. اگرچه سایت های ترید ارزهای دیجیتال جزء سایت های جهانی بوده و افراد از سراسر جهان به آنها دسترسی خواهند داشت، اما در سال های اخیر، تحریم های بیشماری که علیه کشور ایران اعمال شده، مسیر این نوع تجارت را دستخوش تغییرات مهمی کرده است. اکثرِ سایت های مخصوص ترید انواع ارز دیجیتال، ایران را در لیست تحریم خود قرار داده و از سرویس‌دهی به افراد مقیم این کشور خودداری می کنند. به عبارت دیگر، ایرانیان به چنین سایت هایی دسترسی نداشته و امکان انجام معاملات ارزی را ندارند. البته برای حل مشکلِ دسترسی به این نوع سایت ها، خرید انواع آی پی ها مانند خرید آی پی ثابت انگلستان در نظر گرفته شده که در این محتوا به معرفی آن خواهیم پرداخت.

خرید آی پی ثابت انگلستان

ضرورت خرید آی پی ثابت انگلستان برای ترید

همانطور که گفته شد، آسانترین راه برای دور زدن تحریم ها و انجام معاملات در سایت های ارز دیجیتال، استفاده از آی پی ثابت کشورهای مختلف است. بطور مثال، با خرید آی پی ثابت انگلستان می توان به راحتی از تحریم ها عبور کرده و به پلتفرم های مخصوص ترید متصل شوید. البته باید در نظر داشت که ثابت بودن آی پی در ترید بسیار اهمیت دارد؛ زیرا بسیاری از صرافی های خارجی به آی پی های پویا که دائم در حال تغییر آدرس هستند، مشکوک شده و حساب مورد نظر را مسدود خواهند کرد. استفاده از آی پی های ثابت، مطمئن ترین راه برای ترید بوده و امکان مسدود شدن حساب شما را به حداقل می رساند. بنابراین، برای فعالیت مطمئن و طولانی مدت یک تریدر در صرافی های خارجی، اولین قدم، تهیه یک آی پی ثابت و معتبر است. به کمک آی پی ثابت کشورهای مختلف، می توانید هویت ایرانیِ خود را مخفی نموده و به راحتی به ترید بپردازید.
البته اینکه تریدر از آی پی ثابت کدام کشور برای انجام معاملات ارزی خود استفاده می کند به عوامل زیادی بستگی خواهد داشت. مهمترین عامل، صرافی مورد نظر برای انجام معاملات است. اگر صرافی نسبت به کشور خاصی حساس است، بهتر است از آی پی آن کشور استفاده نشود. در حال حاضر خرید آی پی ثابت انگلستان جزء بهترین انتخاب ها بوده و در اکثر صرافی ها مورد قبول واقع شده است.

با SafeClient مطمئن خرید آی پی ثابت انگلستان انجام دهید!

اگر به عنوان یک تریدر در جستجوی خرید آی پی های ثابت و مطمئن هستید، ما با ارائه آی پی های کشورهای مختلف، آماده خدمت رسانی به شما هستیم. با خرید آی پی ثابت انگلستان می توانید از قابلیت kill switch آی پی استفاده کرده و در صورت قطعی اینترنت، معامله را نیز قطع نموده و هویت خود را مخفی نگه دارید. با خرید آی پی این کشور به راحتی می توانید در سایت های ترید ارز دیجیتال مانند کوکوین و بایننس به فعالیت بپردازید. آی پی ثابت انگلستان دارای ترافیک نامحدود می باشد. علاوه بر این، با خرید آی پی ثابت انگلستان می توانید معاملات خود را با سیستم های عامل اندروید، مک، ویندوز و iOS به راحتی انجام دهید. SafeClient این آی پی را با تخفیف در سایت خود ارائه نموده و تریدی بی خطر را برای مشتریان خود تضمین می کند. 

چرا آی پی انگلستان بهتر از سایر کشورهاست؟

سرعت بالای آی پی های ثابت ما به شما در انجام تریدی با ریسک کم، کمک بسیاری می کند. همچنین، قابلیت نصب آی پی های ارائه شده توسط وبسایت ما بر روی انواع موبایل، تبلت و کامپیوتر از دیگر مزایای خرید از ما می باشد. با خرید آی پی ثابت انگلستان از ما، اطلاعات آی پی را به صورت آنی و فوری دریافت کرده و از پشتیبانی 24 ساعته همکاران ما بهره ببرید.