سرویس های ما جهت ترید در صرافی‌ها و فارکس و برنامه نویسان پیاده سازی شده است. (شبکه های مجازی مسدود میباشد.)

احراز هویت صرافی

اگر تاکنون در صرافی های رمز ارز دیجیتال، مبادلات ارزی انجام داده باشید، بی گمان با مشکل احراز هویت صرافی روبه رو شده اید. احتمالا به جز تعداد اندکی از صرافی ها، مابقی آنها به منظور انجام خرید و فروش حتما از شما درخواست وریفای می کنند. پس ممکن است برای شما هم سوال باشد که چرا بسیاری از صرافی ها همچون بایننس، گیت و غیره نیاز به احزار هویت دارند؟ به طور کلی هدف از احراز هویت در صرافی افزایش امنیت و پیشگیری از فعالیت های مجرمانه مانند پولشویی می باشد. به عبارتی دیگر سیستم احراز هویت صرافی به ایجاد اعتماد جهانی در این بازار پر تلاطم کمک می کند. از طرفی با اعمال تحریم علیه ایران بی گمان مسئله احراز هویت کاربران ایرانی مورد تایید نمی باشد اما در این شرایط بهترین راهکار چیست؟ چگونه می توان در بازارها فعالیت نمود؟ در نتیجه در این مقاله قصد داریم تا شما را با احراز هویت، دلایل اهمیت و وریفای صرافی های مختلف آشنا کنیم.

احراز هویت صرافی و بروکر چگونه است؟

هنگامی که شما قصد باز کردن یک حساب بانکی در صرافی ها را داشته باشید، اصولا از شما می خواهند که فرآیند احراز هویت صرافی یا همان KYC را انجام دهید. در واقع صرافی های دیجیتال در بسیاری از کشورها از جمله آمریکا مشمول قوانین و مقررات پیشگیرانه پولشویی می باشد. در نتیجه این احراز هویت صرافی، به منظور رعایت مقررات، الزامی است. از طرفی فرآیند احراز هویت، به طور کلی پروسه ای است که در آن با ارائه اطلاعات شخصی افراد، هویت آنها تایید خواهد شد. همچنین صرافی های رمز ارز دیجیتال به منظور جلوگیری از هر گونه اقدام مجرمانه، اطلاعات شخصی بیشتری از کاربر در هنگام احراز هویت در خواست می نمایند.

به علاوه پروسه وریفای صرافی دارای سطوح مختلفی می باشد که اطلاعات جمع آوری شده از هویت مشتریان مختلف را در پایگاه های داده ذخیره خواهد کرد. پس از آن سازمان های مختلف مجری قانون، به منظور تحقیقات در ارتباط با فعالیت های مجرمانه از آنها استفاده می کنند.

در فرآیند احراز هویت صرافی، ابتدا بایستی نام کامل، تاریخ تولد، آدرس محل سکونت، آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را ارائه دهید. البته بسته به پلتفرم معاملاتی که قصد فعالیت در آن را دارید، ممکن است از شما اطلاعاتی دیگری همچون منبع درآمد، شماره تامین اجتماعی، تصویر گواهینامه یا گذرنامه، مدرکی برای تایید آدرس مانند قبض گاز، تصویر سلفی و اسکن بیومتریک چهره را نیز درخواست نمایند.

اهمیت احراز هویت صرافی

در ادامه معرفی احراز هویت صرافی، به بررسی دلایل اهمیت آن خواهیم پرداخت. افراد زیادی به منظور افزایش میزان سرمایه خود در بازارهای رمز ارز دیجیتال فعالیت می کنند. علاوه بر آن، برخی از ارزهای رایج این بازار پر ریسک، بستر فوق العاده ای به منظور حفظ ارزش سرمایه افراد محسوب می شوند. پس از آنجایی که بازار به صورت مستقیم با دارایی های افراد در ارتباط است، کوچک ترین سهل انگاری امنیتی، منجر به از بین رفتن تمام سرمایه شده یا گاهی احتمال دارد که افراد محکوم به جرایم و تخلفات زیادی شوند.

فرآیند احراز هویت صرافی در جلوگیری از جرائم زیر دارای اهمیت بسیار زیادی است که عبارتند از:

• جلوگیری از پولشویی.

• عدم پرداخت ارز دیجیتال: در گذشته بعضی از افراد سودجو پس از انجام معاملات، ارز دیجیتال فروخته شده را به حساب افراد وارد نمی کردند که با ورود وریفای صرافی، این مشکل برطرف شده است.

• سرقت و هک حساب بانکی افراد: امروزه صرافی ها به دلیل وجود امنیت بالا از هک حساب بانکی و سوء استفاده از اطلاعات شخصی افراد پیشگیری می کنند.

• عدم پرداخت مالیات: برخی از افراد برای فرار مالیاتی، دارایی خود را به ارز دیجیتال تبدیل می کنند. خوشبختانه پروسه احراز هویت صرافی مانع تراکنش این افراد به صورت ناشناس می شود.

مزایای استفاده از احراز هویت صرافی

احراز هویت صرافی با هدف جلوگیری از کلاهبرداری و جلب اعتماد کاربر انجام می شود که دارای مزایای مختلفی می باشد. از جمله مزایای وریفای صرافی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• رفع محدودیت برداشت پول از حساب کاربری: یکی از مهمترین مزایای احراز هویت در صرافی ها، رفع محدودیت برداشت پول از حساب کاربری است.

• پیشگیری از معاملات دستکاری شده: احراز هویت در صرافی ها از انجام معاملات دستکاری شده، جلوگیری و محیطی امن را برای معامله ایجاد می کند.

• حفظ اطلاعات شخصی کاربر: صرافی ها به دلیل بکارگیری بلاک چین از اطلاعات شخصی کاربر محافظت می کنند.

• جلوگیری از کلاهبرداری و انجام معاملات یک طرفه: احراز هویت صرافی از کلاهبرداری های افراد سودجو و انجام معاملات یک طرفه ای که به منظور انجام پولشویی بکار گرفته می شود، جلوگیری می نماید.

• پیگیری معاملات انجام شده در صرافی ها: از دیگر مزایای وریفای، امکان پیگیری معاملات در صورت وجود اختلال در هنگام خدمات استفاده از صرافی ها است.

قیمت احراز هویت و وریفای صرافی

با توجه به اهمیت تغییرات و سیاست های اعمال شده در احراز هویت صرافی و ویژگی ها و قابلیت های بروز شده آنان، بی گمان بدون ثبت نام وریفایT انجام معاملات ترید در بایننس، بروکر فارکس و غیره تقریبا غیر ممکن می باشد. امروزه در بسیاری از سایت های ایرانی، خدمات انجام احراز هویت و ارائه مدارک شناسایی انجام می شود. از این رو افرادی که قصد تبادلات رمز ارزهای دیجیتال را در صرافی دارند، بایستی به این سایت ها مراجعه نمایند اما قیمت احراز هویت و وریفای صرافی در این سایت ها به چه صورت است؟ در این باره باید بگوییم که هر یک از قیمت های احراز هویت بسته به پشتیبانی، کیفیت اکانت، گارانتی و زمان تحویل در صرافی های مختلف متغیر می باشد.

لازم به ذکر است که هزینه پرداختی بابت احراز هویت صرافی، تنها یکبار می باشد و پس از آن نیاز به هیچگونه هزینه مازادی نخواهید داشت. شما می توانید به منظور انجام احراز هویت خود، به بخش وریفای صرافی در سایت ما مراجعه کرده و از پشتیبانی 24 ساعته، کیفیت تضمین شده، قیمت مناسب و گارانتی مادام العمر از انجام معاملات ارزی خود نهایت لذت را ببرید.

احراز هویت و وریفای صرافی بایننس binance

 صرافی بایننس جزو شناخته شده ترین صرافی های جهان است که میزان نقدینگی و حجم معاملات ارزی بسیار بالایی دارد. فرآیند احراز هویت بایننس binance دارای روش های مختلفی است که عبارتند از:

• احراز هویت صرافی بایننس با کارت اقامت: این روش مناسب افرادی است که اقامت خارج از ایران را دارند. این افراد می توانند با ارائه کارت ID، پاسپورت و حتی گواهینامه رانندگی خود به آسانی اکانت مورد نظر خود را ایجاد نمایند.

• وریفای بایننس bainance، از طریق اقوام و آشنایان: این راهکار همانند روش قبلی اما به کمک اقوام خارج از ایران انجام می شود.

• احراز هویت با دادن مشخصات اکانت به دیگران: این روش از احراز هویت صرافی، به وسیله اشخاصی که مشخصات کاربری شما را دریافت می کنند، صورت می گیرد.

• وریفای بایننس توسط خود شخص: بهترین حالت ممکن احراز هویت بایننس binance، توسط خود شخص است که از طریق ارائه مشخصات لازم انجام می گردد.

احراز هویت و وریفای صرافی کوکوین kucoin

صرافی کوکوین یکی از معروفترین صرافی های رمز پایه می باشد که امکانات متنوعی از جمله معاملات فیوچرز و اسپات صد ها کوین را فراهم می نماید. وریفای کوکوین kucoin، یکی از نکات مهمی است که انجام آن برای مشتریان بین المللی به دلیل حجم تبادلات بالا و جلوگیری از کلاهبرداری ضروری می باشد.

فرآیند احراز هویت کوکوین kucoin پس از فعال سازی های امنیتی صرافی انجام می شود که به صورت احراز هویت دو عاملی است. برای انجام سطح یک احراز هویت صرافی، ابتدا وارد Start Verification در حساب کاربری خود شوید و پس از تکمیل اطلاعات فردی روی Submit کلیک نمایید. پس از تایید سطح یک وریفای صرافی، سطح پیشرفته یا KYC 2 را انجام دهید. در واقع در این مرحله بایستی مدارک هویتی خود را آپلود نمایید. مهمترین مزایای سطح پیشرفته احراز هویت کوکوین kucoin نسبت به سطح Basic افزایش سطح برداشت از 5 بیت کوین و 1400 تتر به 200 بیت کوین و 500000 تتر است.

احراز هویت و وریفای صرافی بای بیت bybit

صرافی بای بیت پلتفرمی جذاب برای انجام ترید های رمز ارز دیجیتال می باشد که امکانات فراوانی در اختیار معامله گران این بازار قرار می دهد. در واقع احراز هویت بای بیت bybit، به منظور فراهم نمودن امنیت بیشتر و شفافیت بهتر در انجام معاملات انجام می شود.

به طور کلی وریفای بای بیت bybit، نیز همانند فرآیند احراز هویت کوکوین kucoin، دارای دو سطح می باشد. در سطح اول برای انجام احراز هویت صرافی، افراد باید تصاویری از مدارک هویتی خود مانند گذرنامه و یا کارت ملی ID Card را ارائه نمایند. در این سطح از احراز هویت بای بیت bybit، کاربران قادر به برداشت 50 بیت کوین در روز هستند. در سطح دو از مرحله وریفای صرافی، کاربر بایستی مدارک مختلفی از جمله لیست صورت حساب بانکی و Utility Bill مرتبط با محل سکونت خود را ارائه نمایند. شایان ذکر است که میزان برداشت در این مرحله دو برابر سطح اول خواهد بود.

احراز هویت و وریفای صرافی سیف پال safepal

در ادامه بررسی احراز هویت صرافی، به معرفی شرایط و مراحل احراز هویت سیف پال safepal، خواهیم پرداخت. سیف پال، اولین کیف پول دنیای دیجیتال غیر متمرکز با قابلیت پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری کیف پول می باشد که تجربه بکارگیری بایننس را نیز برای کاربران خود فراهم می کند.

همچنین سیف پال بر اساس آخرین شرایط بروز شده و با پیروی از فرآیند احراز هویت بایننس، وریفای سیف پال safepal را ایجاد نموده است. چنانچه مدارک لازم برای انجام پروسه احراز هویت بایننس در کیف پول سیف پال را در اختیار دارید، برای انجام وریفای سیف پال safepal، پس از ورود روی پروفایل خود کلیک و گزینه Authentication را انتخاب کنید. در باکس باز شده Verify Now را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که برای انجام این احراز هویت صرافی، بایستی پاسپورت یا کارت ملی کشورهایی را داشته باشید که مورد تایید بایننس می باشند. متاسفانه استفاده از پاسپورت کشور ایران برای احراز هویت به دلیل اعمال تحریم ها مورد تایید نمی باشد.

احراز هویت و وریفای صرافی گیت gate

از دیگر صرافی هایی که وارد دنیای پر تلاطم ارزهای دیجیتال شده است، صرافی گیت می باشد که بستر بسیار مناسبی برای خرید و فروش مز ارزهای دیجیتال را فراهم می نماید. فرآیند وریفای گیت gate، امروزه به منظور ایجاد محیطی امن و کاهش کلاهبرداری، پولشویی، باج گیری و غیره مطابق با قانون صنعت کریپتو ایجاد شده است.

از این رو برای همه کاربران الزامی است که پروسه دو مرحله ای احراز هویت گیت gate، را انجام دهند. مرحله نخست احراز هویت صرافی، تنها نیاز به ارائه نام و مشخصات شخصی، نام کشور و مدارک هویتی دارد. پس از تایید این مرحله، برای انجام وریفای سطح دو صرافی گیت، بایستی عکس خود را آپلود نمایید. پس از ارسال عکس، پروسه احراز هویت گیت gate به پایان خواهد رسید.

سوالات متداول در مورد احراز هویت صرافی

در پایان متداول ترین سوالات در زمینه احراز هویت صرافی را بررسی می کنیم.

چرا بایستی در صرافی ها احراز هویت انجام دهیم؟ احراز هویت در صرافی ها، اقدامی امنیتی است که به منظور جلوگیری از کلاهبرداری و سرقت اطلاعات شخصی افراد انجام می شود. همچنین با احراز هویت شما قادر به انجام تراکنش های بالاتر خواهید شد.

آیا احراز هویت صرافی با پاسپورت جعلی امن است؟ از آنجایی که کلیه اطلاعات ارائه شده کاربران اعم از اطلاعات شخصی، آدرس و غیره توسط کارشناسان بررسی می شود، چنانچه متوجه جعلی بودن اطلاعات شخصی شما شوند، بلافاصله حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.

برای مدارک وریفای صرافی معمولا چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟ به طور کلی مدارک لازم برای وریفای اغلب صرافی ها شامل یک تصویر پرسنلی ۴*۳، یک عکس سلفی، نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد شمسی و میلادی، آدرس و کد پستی به منظور ارسال مدارک فیزیکی است.

آیا وریفای اکانت صرافی ها درSafeClient با اطلاعات هویتی ما انجام می شود؟ بله. در هنگام ثبت سفارش تمامی اطلاعات هویتی از شما جهت اخذ احراز هویت دریافت خواهد شد.