سرویس های ما جهت ترید در صرافی‌ها و فارکس و برنامه نویسان پیاده سازی شده است. (شبکه های مجازی مسدود میباشد.)

خرید آی پی ثابت آمریکا

در نظر داشته باشید که خرید آی پی ثابت آمریکا باید با توجه به برخی نکات کلیدی و از طریق سایت‌های معتبر صورت گیرد. یکی از نکات بسیار مهم در زمینه خرید آی پی ثابت یک کشور، که به ویژه در بحث ترید می‌تواند تاثیرگذار باشد، توجه به نوع سرور اختصاصی است که از آن جهت اتصال به اینترنت استفاده می‌کنید. دقت داشته باشید که، این سرور حتما از یک دیتاسنتر پر سرعت با میزان پینگ تایم کم و پایداری و امنیت شبکه بالا برخوردار باشد. یافتن چنین سروری با این مشخصات نیازمند خرید اشتراک از مراجع با سابقه و مطمئن می‌باشد. از این رو توصیه می‌شود از معدود مراجع معتبری چون SafeClinet اقدام به خرید آی پی ثابت آمریکا نمایید. دلایل مهمی جهت تاکید بر خرید آی پی ثابت آمریکا وجود دارد.

خرید آی پی ثابت آمریکا

مزیت‌ خرید آی پی ثابت آمریکا برای ترید در سایت صرافی‌های آنلاین

رفع موثر تحریم‌های وضع شده برای کاربران ایرانی

هزینه پایین‌تر و داشتن صرفه اقتصادی بیشتر نسبت به سایر روش‌ها

وجود سرعت پینگ مناسب میان دو کشور ایران و آمریکا

برخورداری از بالاترین سرعت و کمترین تاخیر ممکن به هنگام اتصال به اینترنت

دارای قابلیت kill switch (قطع اتصال در صورت قطع شدن ناگهانی اینترنت)

دسترسی آسان به سایت‌های اینترنتی مختلف و به ویژه سایت‌های ترید ارز دیجیتال

امکان ساخت اکانت (حساب کاربری) در سایت صرافی‌های آنلاین چون بایننس و کوکوین

با خرید آی پی ثابت آمریکا از مراکز معتبری چون SafeClinet به تمامی پلتفرم‌های ترید متصل شوید.


با SafeClient مطمئن خرید آی پی ثابت آمریکا انجام دهید!

شما می‌توانید با خرید آی پی ثابت یکی از کشور‌های مختلف دنیا به عنوان مثال خرید آی پی ثابت آمریکا، از مراکز معتبری چون SafeClinet به تمامی پلتفرم‌های ترید متصل شوید. تیم مجرب این مرکز در زمینه ارائه مجموعه سرویس‌های آی پی ثابت کشور‌های مختلف از جمله آی پی ثابت آمریکا جهت انجام ترید در سایت‌ صرافی‌های آنلاین از جمله بایننس و کوکوین و نیز سایر سایت‌های معاملات فارکس که نیاز به رفع تحریم دارد، فعالیت می‌کند. 

چرا آی پی آمریکا بهتر از سایر کشورهاست؟

اصلی ترین دلیلی که باعث می شود آی پی ثابت آمریکا بهتر از سایر کشورها باشد، این است که آمریکا کشوری بی طرف در مسائل مختلف جهانی است. همچنین، با توجه به جهت گیری سیاسی که دارد، حساسیتی روی سرورهای این کشور وجود ندارد. از این رو می تواند دیتا سنتری مناسب برای تریدرها باشد. هنگام انتخاب سرورها حتما به این موضوع دقت داشته باشید تا بعدا برای کسب و کار اینترنتی شما مشکلی پیش نیاید. حتی اگر به عنوان گیمر هم فعالیت می کنید، سرورهای آی پی ثابت آمریکا برای شما مناسب تر است. زیرا به علت داشتن پینگ پایین تر، کاربران راحت تر می توانند به انواع بازی ها دسترسی داشته باشند.

چرا آی پی ثابت آمریکا برای ترید ضروری است؟

امروزه بایننس (Binance) یکی از معروفترین و بهترین صرافی ها برای ترید و معاملات ارز دیجیتال می باشد. این صرافی امکانات متنوعی همچون نمودار نوسانات ارزهای دیجیتال برای تصمیم گیری بهتر مخاطبین، خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال و .... را به تریدرها ارائه می دهد. اما عمرا با آی پی ایرانی بتوانید وارد بایننس شوید! به دلیل اینکه کشور ما در لیست تحریم های بین المللی قرار گرفته، بسیاری از سایت های بین المللی از جمله بایننس به کاربران ایرانی اجازه ورود نمی دهند. پس شما با یک ترفند ساده، یعنی داشتن یک آی پی ثابت از کشورهایی که در لیست تحریم نیستند، به راحتی می توانید از شر این محدودیت خلاص شوید و به کسب و کار اینترنتی خود بپردازید. ما به شما آی پی ثابت آمریکا را پیشنهاد می کنیم که به کمک آن به راحتی می توانید موقعیت جغرافیایی خود را تغییر دهید. علاوه بر آن می توانید از یک آیدی امن و مطمئن برای انجام امور ارزی خود برخوردار شوید.

نکات طلایی در رابطه با خرید آی پی ثابت آمریکا

نکته کلیدی دیگر در بحث خرید آی‌پی‌های ثابت، انتخاب هوشمندانه نوع کشور است. با خرید آی پی ثابت کشور‌های مختلفی نظیر هلند، فرانسه، امارات، ترکیه و ... نیز می‌توان بدون محدودیت به سایت‌های اینترنتی متصل شد اما، دلایل مهمی جهت تاکید بر خرید آی پی ثابت آمریکا وجود دارد. یکی از مهمترین دلایل پیشنهاد  آی پی ثابت آمریکا جهت خرید به خصوص به تریدر‌های ارز دیجیتال، قرارگیری دیتاسنتر‌ سرور‌های صرافی بایننس در کشور آمریکا می‌باشد. این امر موجب می‌شود تا محدوده‌ی زمان پینگ میان آنها و شهر‌های مختلف ایران، تنها به اندازه 40 تا 90 میلی ثانیه باشد که بسیار ایده‌آل است. همچنین این سرور‌‌‌ از حجم ترافیک نامحدود، سرعت بالا، تاخیر کم و امنیت قابل توجهی برخوردار هستند. این امر خرید اشتراک سرور اختصاصی آمریکا را به گزینه‌ای مقرون به صرفه بدل می‌کند.